Świąteczny Jarmark Charytatywny

Tomata – gliwicka kooperatywa spożywcza ponownie łączy siły z Fundacja Na Zielonym, Fundacja Różyczka oraz szeregiem Przyjaciół zapraszając Was wszystkich na Świąteczny Jarmark Charytatywny, na którym kolejny raz chcemy pomóc dzieciom, które znalazły szczególne miejsce w naszych sercach – Ani Starosolskiej – ulotnej elficzki cierpiącej na rzadką chorobę genetyczną, zespół Cockayne`a oraz Kamila – dzielnego rycerza, którego głęboki udar mózgu zamknął we własnym świecie. Pomoc dla Ani Pomoc dla Kamilka Pactwa
Podczas Jarmarku chcemy zgromadzić środki na wsparcie rehabilitacji Ani i Kamila. Licząc na Waszą obecność (i – nie ukrywajmy, hojność), przygotowujemy dla Was liczne atrakcje, m.in.:
🎄charytatywne stoły: jeden z pysznościami przygotowanymi przez naszą Kooperatywę i drugi z ozdobami świątecznymi,
🎄konkurs z atrakcyjnymi nagrodami,
🎄specjalną edycję Wymianki Książkowej z udziałem nieocenionej Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach
🎄niemniej specjalną edycję Targ na Zielonym, na którym – oprócz dotychczasowych wystawców, pojawią się też stoiska z rękodziełem, świątecznymi ozdobami i choinkami,
🎄warsztaty rodzinne „Wigilia po Śląsku” organizowane przez Fundacja Na Zielonym.

Wśród partnerów witamy @Warsztat Miejski, Kafar i Florabit !

Lista Jarmarkowych wydarzeń i atrakcji z pewnością się wydłuży i będzie na bieżąco aktualizowana, ale już teraz możemy Was zapewnić, że znajdziecie tam również muzykę, pierniki, mniej lub bardziej ciepłe napoje i wiele, wiele uśmiechu.

Spotkajmy się zatem 15 grudnia 2018 roku w godzinach 14:00 – 19:00 na terenie @BLCRK (tam gdzie Targ) w Gliwicach przy ulicy Dubois 22.

Dodatkowo, na stronie Charytatywni Allegro, pod koniec listopada ruszą aukcje, na których wylicytować będzie można przede wszystkim unikatowe, bo zdobywane właśnie na nie, książki ze specjalnymi dedykacjami i autografami oraz inne wartościowe przedmioty – idealne na prezent.